EN | DE
Ondřej Kepka - úvodní fotografie

Ondřej Kepka

Diskuse

Noční Mikrofórum

xxAInYTRd8s
9. 7. 2015 12:11

Mysledm, že každfd,kdo na tyto stre1nky choded,nečeke1 jen ne1znaky,re1d se podedve1 na realitu,a zda někoho vedc potěšed jemně sešlehanfd zadeček na 1.fotce nebo ře1dně vyelacpnfd na fotokole1ži,je věced ne1zoru či vkusu, důkazem jsou předchozed kriticke9 komente1ře k nekvalitned, me1lo důrazne9 pre1ci exekutora. A zavředt nebo si vybrat jine9 spank stre1nky me1 možnost každfd...To same9 plated o poveddke1ch, v jedne9 je sotva jeden-dva vfdprasky, jine1 se jimi hemžed.... cenzura už tady jednou bylaJarda


Reakce na Mikroforum s panem dr. Pošmourným
30. 8. 2013 17:04

Milý Ondro,

srdečně Vás i pana doktora Pošmourného zdravím. Dovolte mi, poděkovat za velmi zajímavá Noční mikrofóra. Témata máte různá a mému srdci velmi blízká. Spojují nás společně strávená léta na GJN. Ondro, Vy často, a předpokládám, že i rád, na studia na GJN vzpomínáte. Chtěla jsem kromě jména dr. Pošmourného zmínit i dr. Rambouska a za nedlouho jste ho vlastně měli na telefonu. Jezdila jsem s Vámi (se studenty geologie) na geologickou praxi do Rohanova, což jste také zavzpomínali.

Ještě jednou srdečně zdravím, omlouvám se, že nemám žádnou zasvěcenou otázku :-), ale vzpomínky jsou velmi pěkné.

Ondro, Vám přeji hodně úspěchů a ještě jednou srdečně zdravím.

Irena Hochová

PS Karle, i já se připojuji s přáním pevného zdraví ke Tvým blížícím se narozeninám a vzpomínám na Tvůj inteligentní humor. Mohu-li Tě poprosit, napiš mi na sebe mailový či jiný kontakt.


David Šutera - Majetín - převedeno z mailu
23. 6. 2013 23:39

Dobrý den pane Ondřeji,

Mám velmi rád vaše pořady o fotografování a práci s kamerou. Máte dar vše jednoduše vysvětlit a za to velký dík.
Fotografuji rád a nejraději digitální zrcadlovkou. A dobrou fotku dělá fotograf. Takže jsem rád, že šíříte osvětu o parametrech vyšších, než je automat.
Expoziční parametry jak říkáte jsou velmi důležité a člověk by si měl udělat na fotografování ČAS a od celého světa se občas odCLONIT a zaměřit se na fotografovaný objekt kreativním okem
a pořídit tak úplně jiný snímek. Více osobní, více výtvarný a hlavně dobrý.


Krásné ráno přeje

David Šutera
Majetín


OK
29. 3. 2013 2:07

Milý Bobe, tak jsem zavzpomínal a jak jsem řekl, věnuji Vladimírovi ještě některý z dalších pořadů !
ONdřej


bob
28. 3. 2013 16:16

Dobrý den,
pozdravuji Vás osobně -
pane Kepka.,
rád bych se Vás pozeptal,
snad možná, malinko by jste mohl, zavzpomínat
Vy osobně,
těmi-to se nacházejícímy Vlastňímy zážitky/vzpomínkami,
jako moderátor.,
tom-to na stálém se vysílajícím od
rozhlasovém pořadu: Noční Mikrofórum,
už momentálně, bohužel scházejícího s
Trempa a cestovatele a dobrodruha a
Zasloužilého umělce a Legendárňího herce a
dabéra a divadelňíka a barda a Osobnost=
pána Vladimíra Čecha,
který bohužel odešel On osobně,
toho-to se nacházejícího do hereckého Nebíčka,
také konkrétňě jste se znali Oba/dva společně.
mnohokrát děkuji ke zodpovězeňí
S pozdravem.,
co pak pobývám za posluchačem


Přeposláno z internetu českého rozhlasu
19. 2. 2013 13:30

Milý pane Ondřeji.

Rádo a moc rádo se stalo. Byli jsme s manželem na dnu otevřených dveří. Vy jste vyjížděl z rozhlasu autem a moc hezky jste nám zamával a usmál se. Od toho okamžiku Vás mám v merku, víc než kdy jindy. U Pavla Kudrny jsem v Odpoledne s DVOJKOU poslouchala Vaše rady o focení a myslela jsem, že máte vystudovanou nějakou vysokou školu focení. Jste veliký odborník a výborný člověk. Umíte pěkně jednat s kýmkoli, jako i pan František Novotný. Byla jsem tak překvapená, že začínáte zrovna mnou. Koukala jsem střídavě na web kamery a byla opravdu blažená, tak, jak nám přeje pan František. Mám vyřídit poděkování a velikou pochvalu od těch všech, kterým jsem dala vědět o senzačním pořadu. Někdo lituje, že zaspal, ale nic se neděje. Mám Vás jako vždy natočené na MP3 a tentokrát i na audio kazetě, kterou jim půjčím k poslechu. Sama pro sebe jsem si Vás oba točila i na mobil kamerkou. Vejde se tam hodina. Měla jsem starost, kde přeruším tak nádherná slova. Povedlo se v písničce Hradištˇanu, která je překrásná.
Mikroforum začínající dopisem ode mně už bylo třetí. Hostem byl pan Zdeněk Srstka a Mário Bihári. Je to pro mně vyznamenání, ale říkám si, aby nebylo přeSíbkováno. Píšu i jinam a většinou dopis taky přečtou. Někdy se raději podepíšu Ivana z Jihu Čech, abych nerozčilovala posluchače, jako v Písničkách od srdce pan Bohuslav Pešek, co stále volá a přeje trochu neadresně, ale třeba sokolům..., no proč ne? Pak ale volají, zdržují a přou se ti, kterým se to nelíbí.

Vím, že máte málo času a proto raději končím. Pozdravujte paní maminku. I její mikrofora mají kouzlo. Vždycky se těším, až jí uvidím ve slušivém klobouku a na to, jak má učesaná začínající slova a debatu s hostem. Vyřidˇte prosím poděkování.

Srdečně zdravím a za vše děkuji, Ivana z jižních Čech


Ondřej Kepka
29. 1. 2013 1:27

Hezký den a moc zdravím všechny příznivce pořadu Noční mikroforum ! Právě tady vzniklo nové diskusní fórum pro Vaše názory, dotazy či nápady v souvislosti s pořadem ČR 2 Noční mikroforum !
Váš Ondřej Kepka

Vložení nového příspěvku

Jméno:
Příspěvek:
Opište kód
z obrázku:
(jiný obrázek)
Ondřejova filmová škola

8. prosince 2011 bylo slavnostně uvedeno do života dlouho připravované DVD Ondřejova filmová škola, které ve 33 krocích odhalí tajemství dobrého krátkého videa/dokumentu. DVD je určeno pro všechny věkové skupiny i profesní obory.
Více informací o projektu na www.ondrejovafilmovaskola.cz. DVD koupíte v široké obchodní síti nebo přímo zde.

Bílé noci

Legendární rozhlasová adaptace režiséra Josefa Henkeho z roku 1966 vychází na CD.

Soukromé album: oživlé příběhy fotografií

9. listopadu 2010 vyšla druhá fotografická kniha Ondřeje Kepky s názvem Soukromé album: oživlé příběhy fotografií.
K příležitosti vydání knihy proběhla také putovní výstava Příběhy fotografií. (stále k dispozici - v případě zájmu pořádání výstavy nás prosím kontaktujte)

Království poezie

6. května 2010 vyšlo DVD Království poezie životní projekt herečky a recitátorky Gabriely Vránové, v němž se odráží její celoživotní vztah ke světové, ale především k české a slovenské poezii. Režie tohoto projektu se ujal Ondřej Kepka

Vyrobil: Martin Novotný, design: Jiří Šmíd